Maxdesign stopt per 1 januari 2020
Als een donderslag bij heldere hemel bereikte ons begin december 2019 het nieuws dat de activiteiten van Maxdesign met vrijwel onmiddelijke ingang stoppen. Het moederbedrijf heeft een aanbod uit Brazilië ontvangen en besloten daar op in te gaan.
Voor het volledige artikel klikt u hier
Begin
Begin is een modulair lounge systeem waarbij MyYour voor het eerst een product presenteert zonder 'zichtbaar' kunststof.
Voor het volledige artikel klikt u hier
Botanica
Met Botanica haalt u zowel een stijlvol object als hoogwaardig absorberende akoestische oplossing in huis. De geluidsabsorberende 'bladeren' van Snowsound® verbeteren gegarandeerd het akoestische klimaat doordat zij de hinderlijke galm aanzienlijk reduceren.
Voor het volledige artikel klikt u hier
Flat
De ontwerpers Alberto en Francesco Meda hadden met Flap al een zeer succesvol akoestisch paneel binnen de Snowsound® collectie. Ook bij de variant hierop genaamd Flat was het uitgangspunt het creëren van een akoestisch wandpaneel dat niet verstopt of bedekt hoefde te worden.
Voor het volledige artikel klikt u hier
Snowsound Art Sezgin Aksu
De in 1970 geboren Turkse ontwerper Sezgin Aksu studeerde aan de academie voor beeldende kunst in Stuttgart en aan het Les Ateliers te Parijs
Voor het volledige artikel klikt u hier